Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση

Ο αγώνας μπάσκετ του Άρη με το Χολαργό στο Παλέ και ο αγώνας βόλεϊ του Ηρακλή με το Φοίνικα Σύρου συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων, από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.



Αναλυτικά:


13.30 Λάτσιο-Κάλιαρι SerieA (Novasports1HD)

14.00 Μπέτις-Έιμπαρ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

14.00 Bundesliga 2: Σαν Πάουλι-Μαγδεμβούργο (COSMOTE SPORT8HD)

14.30 Άρσεναλ-Μπέρνλι Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

15.00 Πλατανιάς – Ηρόδοτος Football League (ΕΡΤ3)

15.00 Παράλληλες μεταδόσεις πρωταθλήματος μπάσκετ Κολοσσός – Ρέθυμνο, Λαύριο – Προμηθέας, Ήφαιστος – Κύμη (ΕΡΤ 2)

15.30 Κασίμα Άντλερ – Ρίβερ Πλέιτ Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων (ΕΡΤ 1 EPR HD)

16.00 Μίλαν-Φιορεντίνα SerieA (Novasports2HD)

16.00 Νάπολι-ΣΠΑΛ SerieA (Novasports3HD)

16.00 Σασουόλο-Τορίνο SerieA (Novasports4ΗD)

16.00 Τζένοα-Αταλάντα SerieA (Novasports5HD)

16.00 Ουντινέζε-Φροζινόνε SerieA (Novasports24ΗD)

16.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Λειψία-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Στουτγκάρδη-Σάλκε Bundesliga (COSMOTE SPORT7HD)

16.30 Ανόβερο-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga (COSMOTE SPORT8HD)

16.30 Νυρεμβέργη-Φράιμπουργκ Bundesliga (COSMOTE SPORT9HD)

17.00 Τσέλσι-Λέστερ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Ηρακλής  - Φοίνικας Σύρου Πρωτάθλημα Βόλεϊ (ΕΡΤ3)

17.15 ΟΦΗ-Ατρόμητος Super League (Novasports1HD)

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

17.30 Άρης – Χολαργός Basket League (ΕΡΤ2)

18.30 Ρεάλ Μαδρίτης – Αλ Αΐν Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων – Τελικός (EPT HD, ΕΡΤ1)

19.00 Κιέβο Βερόνα-Ίντερ SerieA (Novasports3HD)

19.00 Πάρμα-Μπολόνια SerieA (Novasports4HD)

19.30 Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης Super League (Novasports2HD)

19.30 Κάρντιφ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Μπαρτσελόνα-Θέλτα LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)19.30 EFL Championship: Χαλ-Σουόνσι (Novasports1HD)

20.45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Αϊντχόφεν-Άλκμααρ (Novasports5HD)

21.30 Γιουβέντους-Ρόμα SerieA (Novasports1HD)

21.45 Μπιλμπάο-Βαγιαδολίδ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Ανζέ-Μαρσέιγ Ligue1 (Novasports2HD)

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ Ligue1 (Novasports3HD)

22.00 Μονπελιέ-Λιόν Ligue1 (Novasports4HD)

00.00 ΝΒΑ: Λος Άντζελες Κλίπερς-Ντένβερ Νάγκετς (COSMOTE SPORT4HD)

Σχόλια