aris_olimpiakos_2_3_20111105_01Τα εύκολα δύσκολα έκανε ο Ολυμπιακός στο “Κλεάνθης Βικελίδης”. Ενώ προηγήθηκε με 2-0 στο ημίχρονο και στο 83' με 3-1, στο τέλος αγχώθηκε για να διαφυλάξει το σκορ (3-2) και να φύγει με τους 3 βαθμούς από τη Θεσσαλονίκη. Οι “ερυθρόλευκοι” που >>>

διατηρούν το αήττητο στο πρωτάθλημα (5-2-0) και σκαρφάλωσαν ξανά στην κορυφή σκόραραν με Τζιμπούρ (7'), Μοντέστο (28') και Μακούν (83'). Οι Τόχα (77'). Φατί (85') μείωσαν για τον Άρη, στον πάγκο του οποίου έκανε ντεμπούτο ο Πολωνός Μίχαλ Πρόμπιερζ. Στο 86ο λεπτό, εξαιτίας υβριστικών συνθημάτων και ρίψης αντικειμένων στον αγωνιστικό χώρο ο διαιτητής Σιδηρόπουλος διέκοψε για δυο λεπτά το ματς.