Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας του Ηρακλή με τη Λάρισα, για το πρωτάθλημα της Basket League ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.



Αναλυτικά:


06:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

06:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

08:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις


08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις


10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS9 St


11:30 novasports.gr ΑΕΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS10 La Breole - Selonnet 1 του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο


14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ - Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

14:30 ΕΡΤ Play5 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, χορός στον πάγο, ελεύθερο Καλλιτεχνικό πατινάζ


15:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS11 St

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:30 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής - Λάρισα EKO Basket League 2019-20

15:30 ΕΡΤ Play3 Ηφαιστος - Λαύριο EKO Basket League 2019-20

15:30 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός Ρόδου - Προμηθέας EKO Basket League 2019-20

15:30 ΕΡΤ Play1 Ρέθυμνο - Πανιώνιος EKO Basket League 2019-20


16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ - Μπολόνια Ποδόσφαιρο

16:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS12 La Breole - Selonnet 2 του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου - Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ - Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ - Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γκλάντμπαχ - Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020


17:00 ONE Channel Σαουθάμπτον - Τότεναμ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια - Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

17:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι - ΑΕΚ Basket League 2019-20


18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ - Ανζέ Ποδόσφαιρο


19:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα - Τζένοα Ποδόσφαιρο

19:30 ONE Channel Χαλ - Τσέλσι Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου - Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

19:30 ΕΡΤ Play1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ - Παναθηναϊκός Super League 2019-2020


20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Τελικός

20:45 Novasports 3HD Χεράκλες - Φέγενορντ Ποδόσφαιρο


21:00 Novasports 4HD Μονακό - Στρασβούργο Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα - Σαραγόσα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020

21:45 Novasports 1HD Τορίνο - Αταλάντα Ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλη - Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020


00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ - Ντάλας Μάβερικς NBA 2019 – 2020


01:00 COSMOTE SPORT 8 HD Kentucky - Texas Tech NCAA 2019 – 2020


03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φιλαδέλφια 76ερς - Λος Άντζελες Λέικερς NBA 2019 – 2020


04:00 FOX Sports Colorado Buffaloes - Washington Huskies NCAA College Basketball 2019-2020

Σχόλια