Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Οι αγώνες του ΠΑΟΚ με τον Πανιώνιο, του Άρη στο Ρέθυμνο και του Ηρακλή με το Λαύριο για το πρωτάθλημα της Μπάσκετ Λιγκ ξεχωρίζουν από τις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις, 


Αναλυτικά:

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ Ποδηλασία
12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι

13:30 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο - Εθνικός Πειραιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζανκτ Πάουλι-Ανόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Εστερσουντ Δίαθλο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 1HD Τσάρλτον - Σέφιλντ Γουένσντεϊ Β’ κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο
14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι
14:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Καλαμάτα ΠΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες Δοκιμές
15:30 Novasports 4HD Σοσό – Τρουά Β’ κατηγορία Γαλλία Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ
15:40 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε16 πρεμιέρα Μπάσκετ
16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:15 ΕΡΤ Play3 Ρέθυμνο – Αρης Basket League Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία-Άουγκσμπουργκ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πάντερμπορν – Λειψία Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Λάρισα Basket League Μπάσκετ
16:45 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Μπράιτον Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 5HD Ντέρμπι – ΚΠΡ Β’ κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 3HD ΑΕΛ – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:45 ANT1 Κλήρωση του EURO 2020 Απευθείας μετάδοση Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ
19:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μαγιόρκα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Γουότφορντ Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 3HD Ρεμς – Μπορντό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Μπασκόνια Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

Σχόλια