Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.


Αναλυτικά:

09:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νταβίντ Γκοφάν - Ντένις Σαποβάλοφ 2019 ATP World Tour 500

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χίον Τσουνγκ - Μάριν Τσίλιτς 2019 ATP World Tour 500
11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Νικολόζ Μπασιλασβίλι - Στέφανος Τσιτσιπάς 2019 ATP World Tour 500

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φέλιξ Οζέρ- Αλιασίμ - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500
16:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία
16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 7η Ημέρα Στίβος

17:50 COSMOTE SPORT 8 HD Αστάνα – Παρτιζάν UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Μπασακσεχίρ – Γκλάντμπαχ UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Φέγενορντ – Πόρτο UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Σεντ Ετιέν – Βόλφσμπουργκ UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Εσπανιόλ UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Μπεσίκτας – Γουλβς UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 6 HD ΒΑΚ Πέλετς – Ρόμα UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Γιανγκ Μπόις – Ρέιντζερς UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Άλκμααρ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ UEFA Europa League

20:30 Novasports 4HD Χίμκι - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague
21:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λάτσιο – Ρεν UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βιτόρια - Άιντραχτ Φρανκφούρτης UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τράμπζονσπορ – Βασιλεία UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλμε – Κοπεγχάγη UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόζενμποργκ – Αϊντχόφεν UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Κρασνοντάρ – Χετάφε UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ - Σταντάρ Λιέγης UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλη – ΑΠΟΕΛ UEFA Europa League
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Φενέρμπαχτσε EuroLeague

Σχόλια