Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Το ντέρμπι Άρη - Παναθηναϊκού και ο τελικός του Μουντομπάσκετ συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.


Αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα Motocross
08:55 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

09:00 FOX Sports Qualifying final NRL
09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου
10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Αυστραλία Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ
11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 WRC Τουρκίας
11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπάρ – Εσπανιόλ LaLiga Santander
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage WRC Τουρκίας
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα Serie A

14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ EFL Championship
14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ
14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Ισπανία Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές - Σεβίλλη
15:30 Eurosport 1 Η πρόκληση της Μαδρίτης Γύρος της Ισπανίας
15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ - Ντεν Χάαχ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Έβερτον Premier League
16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια Serie A
16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A
16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο Serie A
16:00 Novasports 5HD Χάκεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα LaLiga Santander

18:00 Novasports 4HD Ούνιξ Καζάν - ΦΜΠ Βελιγραδίου Μικρός τελικός Orange Trophy
18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Natioanl Tours
18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ Ligue 1
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Άρσεναλ Premier League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε Bundesliga
19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο Serie A
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης Super League 1
19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία Super League 1
19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ Super League 1
19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα LaLiga Santander

20:00 Novasports 4HD Προμηθέας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Τελικός Orange Trophy
20:00 FOX Sports Vikings – Packers NFL
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga NOS

21:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours
21:30 Eurosport 2 Γύρος του Μόντρεαλ Ποδηλασία
21:30 Novasports 1HD Άρης – Παναθηναϊκός Super League 1
21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε LaLiga Santander
22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ Ligue 1

23:25 FOX Sports Saints – Rams NFL

Σχόλια