Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Ο τελικός κι ο μικρός τελικός της Ευρωλίγκας συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.


Αναλυτικά:

11:45 COSMOTE SPORT 5 Αγώνας Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00 Eurosport 1 WTCR Τσάντφουρτ Αγώνες αυτοκινήτου
13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Primera Division
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France
13:30 Novasports 1HD Κιέβο Βερόνα – Σαμπντόρια Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Σαραγόσα ACB Liga Endesa
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πλίσκοβα-Κόντα Τελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις
14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος
15:05 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος
16:00 Novasports 2HD Εμπολι – Τορίνο Serie A
16:00 Novasports 4HD Μάλμε – Κάλμαρ πρωτάθλημα Σουηδίας
16:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A
16:00 Novasports 1HD Πάρμα – Φιορεντίνα Serie A
16:20 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο – Ντούισμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης – Πάντερμπορν Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπόχουμ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ναδάλ Τελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα Primera Division
17:35 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

18:00 Novasports 3HD Στουρμ Γκρατς – Ζάλτσμπουργκ Αυστριακή Bundesliga
18:15 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
18:30 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης Μικρός Τελικός Final Four - EuroLeague

19:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος
19:00 Novasports 2HD Μίλαν – Φροζινόνε Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τοντέλα - Τσάβες Liga NOS

21:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Τελικός Final Four - EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς Χανίων – ΟΦΗ Μπαράζ Super League Σουρωτή
21:30 Novasports 2HD Νάπολι – Ιντερ Serie A

Σχόλια