Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα


Οι αγώνες του ΠΑΟΚ στην Κύμη και του Άρη με τον Κολοσσό, το ντέρμπι ΠΑΟΚ - Ολυμπιακού στο χάντμπολ καθώς και το ντέρμπι στο ΟΑΚΑ ξεχωρίζουν από το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων.
Αναλυτικά:

09:44 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Βορινό Σύνθετο

10:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα Αλπικό Σκι

11:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Σκι ανώμαλου δρόμου
11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν Αλπικό Σκι

12.20 Moto3 (Γκραν Πρι Κατάρ) 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

13.15 Moto2 (Γκραν Πρι Κατάρ) 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
13:30 Eurosport 2 Strade Bianche Ποδηλασία

14.00 Αλαβές-Έιμπαρ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
14.00 Bundesliga 2: Κολονία-Αρμίνια Μπίλεφελντ (COSMOTE SPORT8HD)
14.00 Αγώνας Πόλο: Φάληρο-Γλυφάδα (ΕΡΤ SPORTS)
14.10 MotoGP (Γκραν Πρι Κατάρ) 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
14.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
14:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Βορινό Σύνθετο

15:00 Eurosport 2 Strade Bianche Ποδηλασία
15:00 ΕΡΤ3 ΑΕ Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή Football League
15:30 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
15:45 ΕΡΤ Play4 Άρης - Κολοσσός Ρόδου Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Κύμη - ΠΑΟΚ Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3 Ήφαιστος Λήμνου - Περιστέρι Basket League
15:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Άλμα με Σκι

16.00 Ξάνθης-Αστέρας Τρίπολης Super League (ΕΡΤ SPORTS)
16.20 Τουρνουά Ράλι WRC (Μεξικό) SS10 Guanajuatito 1 (COSMOTE SPORT7HD)
16.25 Moto3 (Γκραν Πρι Κατάρ) Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ Bundesliga (COSMOTE SPORT2HD)
16.30 Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Λειψία-Άουγκσμπουργκ Bundesliga (COSMOTE SPORT8HD)
16.30 Φράιμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga (COSMOTE SPORT9HD)


17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Handball Premier
17:00 ΕΡΤ Play1 Παναθηναϊκός - Παμβοχαϊκός Volley League
17.00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς (Novasports2HD)
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές LaLiga (COSMOTE SPORT1HD)
17.20 Moto2 (Γκραν Πρι Κατάρ) Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
17:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ Δίαθλο

18.00 Στρασβούργο-Λιόν Ligue1 (Novasports4HD)
18:00 ΕΡΤ2 Χολαργός - ΑΕΚ Basket League
18.10 Τουρνουά Ράλι WRC (Μεξικό) SS11 Otates 1 (COSMOTE SPORT7HD)
18.15 MotoGP (Γκραν Πρι Κατάρ) 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
18.55 MotoGP (Γκραν Πρι Κατάρ) Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

19.00 Πάρμα-Τζένοα SerieA (Novasports3HD)
19.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπανταλόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT8HD)
19.00 Νιου Γιορκ Νικς-Σακραμέντο Κινγκς ΝΒΑ (COSMOTE SPORT4HD)
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπανταλόνα - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa
19.00 Τουρνουά Ράλι WRC (Μεξικό) SS12 El Brinco Nueva (COSMOTE SPORT7HD)
19:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ Ελεύθερο Σκι
19.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Super League (Novasports1HD)
19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Μπαρτσελόνα-Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Μάιντς-Γκλάντμπαχ Bundesliga(COSMOTE SPORT3HD)

20.45 Eredivisie: Αϊντχόφεν-Μπρέντα (Novasports4HD)
20:55 Eurosport 1 Players Championship Πρέστον

21.00 Μονακό-Μπορντό Ligue1 (Novasports3HD)
21.00 Τουρνουά Τένις ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells: Κυρίως Ταμπλό (COSMOTE SPORT6HD)
21.30 Κιέβο Βερόνα-Μίλαν SerieA (Novasports2HD)
21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ γυναικών: Κονελιάνο-Φιρέντσε (COSMOTE SPORT9HD)
21.45 Χετάφε-Ουέσκα LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

22:00 FOX Sports Sabres - Avalanche NHL
22.30 Liga NOS: Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT8HD)
22.30 Τουρνουά Ράλι WRC (Μεξικό) SS13 Guanajuatito 2 (COSMOTE SPORT7HD)
22:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ Σνόουμπορντ

00.25 Τουρνουά Ράλι WRC (Μεξικό) SS14 Otates 2 (COSMOTE SPORT7HD)
03.30 Λος Άντζελες Λέικερς-Μπόστον Σέλτικς ΝΒΑ (COSMOTE SPORT4HD)



Σχόλια