[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bsummary]

Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων της τηλεόρασης.

Αναλυτικά:

11.00 WRC Ράλι Ισπανίας: SS10 El Montmell 1 (COSMOTE SPORT8HD)
11.00 ΤουρνουάΤένις WTA Finals (Σιγκαπούρη) 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT9HD)

14:00 ΠΑΟΚ-Φάληρο Πόλο ΕΡΤ 2
14.00 Τζιρόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
14.00 Bundesliga 2: Κολονία-Χάιντενχαϊμ (COSMOTE SPORT7HD)
14.30 Μίντλεσμπρο-Ντέρμπι EFL Championship (Novasports1HD)
14.30 ΤουρνουάΤένις WTA Finals (Σιγκαπούρη) 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT9HD)

15.00 ΤουρνουάΤένις ATP 500 Erste Bank Open (Βιέννη) 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT8HD)
15.15 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ (COSMOTE SPORT5HD)
15.30 ΤουρνουάΤένις ATP 500 Swiss Indoors (Βασιλεία) 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

16.00 Αταλάντα-Πάρμα SerieA (Novasports4HD)
16.30 Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ Bundesliga (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga (COSMOTE SPORT4HD)

17.00 Λίβερπουλ-Κάρντιφ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Μπιλμπάο-Βαλένθια LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
17.00 Μπόλτον-Χαλ EFL Championship (Novasports3HD)
17.00 ΤουρνουάΤένις ATP 500 Erste Bank Open (Βιέννη) 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT8HD)
17.15 ΑΕΛ-ΟΦΗ  Super League (Novasports2HD)
17.30 ΤουρνουάΤένις ATP 500 Swiss Indoors (Βασιλεία) 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
17.50 Formula 1 (Γκραν Πρι Μεξικού) 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

18.00 Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Προμηθέας-ΑΕΚ (ΕΡΤ2)
18.00 Ανζέ-Λιόν Ligue1 (Novasports4HD)

19.00 Λαμία-Λεβαδειακός Super League (ΕΡΤ1)
19.00 Έμπολι-Γιουβέντους SerieA (Novasports1HD)
19.30 Λέστερ-Γουέστ Χαμ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Λεβάντε-Λεγανές LaLiga (COSMOTE SPORT7HD)
19.30 Θέλτα-Έιμπαρ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
19.30 Λιντς-Νότιγχαμ Φόρεστ EFL Championship (Novasports2HD)

20.45 Eredivisie: Χρόνιγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
20.50 Formula 1 (Γκραν Πρι Μεξικού) Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

21.00 Μονακό-Ντιζόν Ligue1 (Novasports1HD)
21.30 Τορίνο-Φιορεντίνα SerieA (Novasports2HD)
21.30 Serie A Γυναικών: Κονελιάνο-Καζαλματζιόρε (COSMOTE SPORT8ΗD)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

22.30 Liga NOS: Μπελενένσες-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT9HD)

02.35 Moto3 (Γκραν Πρι Αυστραλίας) Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
03.05 Moto2 (Γκραν Πρι Αυστραλίας) Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
03.30 ΝΒΑ: Σαν Αντόνιο Σπερς-Λος Άντζελες Λέικερς (COSMOTE SPORT4HD)
03.35 MotoGP (Γκραν Πρι Αυστραλίας) Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
03.45 Moto3 (Γκραν Πρι Αυστραλίας) Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)
05.05 Moto2 (Γκραν Πρι Αυστραλίας) Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΕΙΔΗΣΕΙΣ

[ΕΙΔΗΣΕΙΣ][bsummary]

SPORTS

[Αθλητικά][bleft]

SCI-FI

[SCI-FI][bsummary]

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]