[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bsummary]

Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Το ντέρμπι της Super League ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ συγκεντρώνει, σήμερα, το ενδιαφέρον από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.


Αναλυτικά:

09.35 Moto3 (Αραγκόν) Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
10.05 Moto2 (Αραγκόν) Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
10.35 Warm Up MotoGP (Αραγκόν) (COSMOTE SPORT5HD)
11.45 Moto3 (Αραγκόν) Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

13.00 Λεβάντε-Σεβίλη LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
13.05 Moto2 (Αραγκόν) Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
13.15 Φέγενορντ-Ουτρέχτη Eredivisie (Novasports2HD)
13.30 Τορίνο-Νάπολι Serie A (Novasports1HD)

14.30 Bundesliga 2: Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ (COSMOTE SPORT8HD)
14.30 Αγώνας MotoGP (Αραγκόν) (COSMOTE SPORT5HD)
14.30 Bundesliga Χάντμπολ: Λέμγκο-Φλένσμπουργκ (COSMOTE SPORT7HD)

15.30 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

16.00 Ξάνθη-ΟΦΗ Super League (ΕΡΤ1)
16.00 Μπολόνια-Ρόμα Serie A (Novasports1HD)
16.00 Λάτσιο-Τζένοα Serie A (Novasports24HD)
16.00 Κιέβο Βερόνα-Ουντινέζε Serie A (Novasports24HD)
16.00 Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν Ligue1 (Novasports3HD)
16.00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Χάμαρμπι (Novasports5HD)
16.30 Λεβερκούζεν-Μάιντς Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Τουρνουά Μπάσκετ Ζαντάρ Τελικός 5ης θέσης (COSMOTE SPORT9HD)

17.15 Βιγιαρεάλ-Βαλένθια LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
17.45 Αϊντχόφεν-Άγιαξ Eredivisie (Novasports4HD)

18.00 Άρσεναλ-Έβερτον Premier League  (COSMOTE SPORT1HD)
18.00 Αυστριακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σάλτσμπουργκ-Ραπίντ Βιέννης (Novasports3HD)
18.00 Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Ηράκλειου Κρήτης Μικρός Τελικός (COSMOTE SPORT4HD)

19.00 Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός Super League (ΕΡΤ1)
19.00 Μίλαν-Αταλάντα Serie A (Novasports2HD)
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Τουρνουά Μπάσκετ Ζαντάρ Μικρός Τελικός (COSMOTE SPORT9HD)
19.30 Μπέτις-Μπιλμπάο LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ Γυναικών (Τενερίφη): Γαλλία-Ελλάδα (ΕΡΤ2)

20.00 Τουρνουά Τένις Laver Cup (COSMOTE SPORT6HD)
20.30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ Super League (Novasports1HD)
20.30 Liga NOS: Μπενφίκα-Άβες (COSMOTE SPORT7HD)
20.30 Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Ηράκλειου Κρήτης Τελικός (COSMOTE SPORT4HD)

21.30 Φροζινόνε-Γιουβέντους Serie A (Novasports3HD)
21.30 Τουρνουά Μπάσκετ Ζαντάρ Τελικός (COSMOTE SPORT9HD)
21.45 Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Λιόν-Μαρσέιγ Ligue1 (Novasports2HD)
22.00 Τουρνουά Τένις Laver Cup (COSMOTE SPORT6HD)
22.15 Παγκόσμιο Κύπελλο Μίνι Ποδοσφαίρου Socca World Cup: Πορτογαλία-Ελλάδα (Novasports4HD)

00.00 Τουρνουά Τένις Laver Cup (COSMOTE SPORT6HD)
02.00 Τουρνουά Τένις Laver Cup (COSMOTE SPORT6HD)

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΕΙΔΗΣΕΙΣ

[ΕΙΔΗΣΕΙΣ][bsummary]

SPORTS

[Αθλητικά][bleft]

SCI-FI

[SCI-FI][bsummary]

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]