[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bsummary]

Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση


O αγώνας του ΠΑΟΚ με την Ξάνθη για την Superleague και του Απόλλωνα Πόντου με τον Άρη για τη Football League ξεχωρίζουν από το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.


Αναλυτικά:

08.05 Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Xiamen Μικρός τελικός αντρών (COSMOTE SPORT8HD)
09.05 Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Xiamen Μικρός τελικός γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
10.05 Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Xiamen Τελικός γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
11.05 Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Xiamen Τελικός αντρών (COSMOTE SPORT8HD)
12.00 Αγώνας μονού: Γερμανία-Τσεχία Τουρνουά Τένις Fed Cup by BNP Paribas: ημιτελικοί (COSMOTE SPORT7HD)

13.00 Τζιρόνα-Εσπανιόλ LaLiga (COSMOTE SPORT8HD)
13.30 Κάλιαρι-Μπολόνια Serie A (COSMOTE SPORT2HD)
13.30 Μπέτις-Γκραν Κανάρια Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (COSMOTE SPORT4HD)

14.00 Αγώνας μονού: Γερμανία-Τσεχία Τουρνουά Τένις Fed Cup by BNP Paribas: ημιτελικοί (COSMOTE SPORT7HD)
14.30 Bundesliga 2: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ίνγκολσταντ (COSMOTE SPORT3HD)

15.00 Red Bull Air Race World Championship (Κάνες) (COSMOTE SPORT8HD)
15.30 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
15.30 Τουρνουά Τένις Rolex Monte-Carlo Masters: τελικός (COSMOTE SPORT6HD)

16.00 Λάτσιο-Σαμπντόρια Serie A (COSMOTE SPORT2HD)
16.00 Κιέβο-Ίντερ Serie A (COSMOTE SPORT4HD)
16.00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Χάκεν-Χάμαρμπι (Novasports2HD)
16.00 Αγώνας διπλού: Γερμανία-Τσεχία Τένις Fed Cup by BNP Paribas (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas Warm-Up (COSMOTE SPORT5HD)

17.00 FA Cup (ημιτελικός): Τσέλσι-Σαουθάμπτον (Novasports3HD)
17.00 Football League: Απόλλων Πόντου-Άρης (ΕΡΤ3)
17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas Warm-Up (COSMOTE SPORT5HD)
17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas Warm-Up (COSMOTE SPORT5HD)

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Σουόνσι Σίτι Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

19.00 ΑΕΚ-Λεβαδειακός Super League (ΝοvasportsHD 2)
19.00 ΠΑΟΚ-Ξάνθη Super League (NovasportsHD 3)
19.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός Super League (NovasportsHD 4)
19.00 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός Super League (NovasportsHD 5)
19.00 Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης Super League (NovasportsHD 24) 
19.00 Ατρόμητος - Πλατανιάς Super League (Nova Sportstories)
19.00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ Super League (Novasports Extra 1)
19.00 Κολονία-Σάλκε Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
19.30 Λας Πάλμας-Αλαβές LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Βαλένθια-Μάλαγα  Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (COSMOTE SPORT7HD)

20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
21.45 Γιουβέντους-Νάπολι Serie A (COSMOTE SPORT1HD)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Ligue 1: Μπορντό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22.15 Primeira Liga: Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα (COSMOTE SPORT7HD)
22.30 NBA (playoffs): Σαν Αντόνιο Σπερς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (COSMOTE SPORT4HD)

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΕΙΔΗΣΕΙΣ

[ΕΙΔΗΣΕΙΣ][bsummary]

SPORTS

[Αθλητικά][bleft]

SCI-FI

[SCI-FI][bsummary]

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]