[Σκόπια][bsummary]
[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bleft]

Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία τα «25α Αλεξάνδρεια» που διοργάνωσε ο ΑΣ ΠΑΟΚ



Με απόλυτη επιτυχία και πολλά ρεκόρ, ολοκληρώθηκαν και φέτος τα «25α Αλεξάνδρεια» με ρεκόρ συμμετοχών και πολύ καλές επιδόσεις. Το παρόν στους αγωνες έδωσαν ο Σωκράτης Φάμελλος - Υφυπουργός Περιβάλλοντος και Ενέργειας, ο Αλέξανδρος Μπαρμπουνάκης - Αντιδήμαρχος Αστικής Ανθεκτικότητας, εκπρόσωποι της Τοπικής Αυτοδιοίκησης, ο Πρόξενος της Τουρκίας, μέλη του Δ.Σ. του Α.Σ. ΠΑΟΚ, εκπρόσωποι της ΚΟΕ, ο Δημήτρης Ακριτίδης - μέλος του Δ.Σ. των ΕΑΚ, εκπρόσωποι της ΠΕΚΚΔΜ, παλιοί κολυμβητές του Δικεφάλου: Γιάννης Γιαννούλης, Τασούλα Ζησίου, Κατερίνα Κλέπκου και Έφη Μήλιου, καθώς και πλήθος κόσμου, αφού οι εξέδρες ήταν κατάμεστες. α σημειώσουμε επίσης πως τους αγωνες διοργάνωσε εξ ολοκλήρου ο ΑΣ ΠΑΟΚ

Στους τελικούς της Κυριακής είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

100m Ελεύθερο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Κλικοπούλου Σοφία ΟΣΦΠ 00:57.70
2. Βουρνά Κριστέλ ΕΟΦΠΦ 00:57.73
3. Μάτσα Μάρθα ΟΣΦΠ 00:57.85

100m Ελεύθερο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Γεωργαράκης Γιάννης ΑΟΠΦ 00:51.74
2. Bastan Emin Alp Turkey 00:52.92
3. Ζουμπούλογλου Δημήτριος ΝΟΚΑΒΑΛ 00:53.04

50m Πρόσθιο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Akaba Elif Esin Turkey 00:34.01
2. Sertler Melike Turkey 00:34.02
3. Αργυροπούλου Αγγελική ΟΣΦΠ 00:34.72

50m Πρόσθιο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Aσπουγάλης Αρκάδιος - Γεώργιος Ηρακλής 00:28.82
2. Αντωνίου Σπύρος ΑΟΠΦ 00:29.69
3. Ρετσίδης Χρήστος ΟΣΦΠ 00:29.80

100m Ύπτιο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Τurkmenoglu Elzin Turkey 01:04.45
2. Κίρτσογλου Βασιλική - Μαρία Άρης 01:05.07
3. Μπράμου Ειρήνη Γλαύκος 01:05.68

100m Ύπτιο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Mπολάνος Παναγιώτης ΟΣΦΠ 00:56.28
2. Τσουμάνης Βασίλειος Άρης 00:58.14
3. Μακρυγιάννης Βαγγέλης ΑΝΟΑργυρ. 00:58.49

200m Πεταλούδα - Γυναικών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Ντουντουνάκη Άννα ΠΑΟΚ 02:18.59
2. Tacyildiz Defne Turkey 02:19.36
3. Unan Zeynep Turkey 02:23.11

200m Πεταλούδα - Ανδρών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Εμφιετζής Παναγιώτης ΟΘΑΚ 02:04.20
2. Turban Efe Turkey 02:07.11
3. Τυλιγάδας Αλέξανδρος ΕΟΦΠΦ 02:07.34

400m Ελεύθερο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Bocekler Beril Turkey 04:23.59
2. Ραυτοπούλου Φιλιώ Ηρακλής 04:28.01
3. Keloglu Ilayda Turkey 04:29.80

400m Ελεύθερο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Bozhilov Petar SC OMEGA 03:59.54
2. Unlu Baturalp Turkey 04:00.76
3. Εγγλεζάκης Κωνσταντίνος ΑΝΟΓ 04:01.14

200m Πρόσθιο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Bogdanovic Jovana SC SPARTA 02:33.13
2. Ertan Deniz Turkey 02:38.38
3. Νάσιου Άννα - Μαρία ΑΝΟΓ 02:38.88

200m Πρόσθιο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη Ον/μο Σωματείο Επίδοση
1. Aσπούγαλης Αρκάδιος Ηρακλής 02:19.73
2. Μούτσος Δημήτριος Άρης 02:23.66
3. Turan Kicanc Ali Turkey 02:23.85

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΠΟΛΙΤΙΚΗ

[Πολιτική][bsummary]

OIKONOMIA

[Οικονομία][bsummary]

ΕΓΚΛΗΜΑ

[Αστυνομικά][bsummary]

ΥΓΕΙΑ

[Υγεία][bsummary]

SPORTS

[Αθλητικά][bleft]

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]