[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bleft]

Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου


Τους πρώτους ορισμούς για τη φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας γνωστοποίησε η ΕΠΟ, για το τριήμερο 19-21/9, στο οποίο θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική.

Αναλυτικά: 

1ος όμιλος 

Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (20/9, 16:00)  Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)  Α’ βοηθός: Κουράκης (Ηρακλείου)  Β’ βοηθός: Γεωργακόπουλος (Ηρακλείου)  4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου) 

2ος όμιλος 

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου-Καλαμαριάς (19/9, 16:00)  Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)  Α’ βοηθός: Δεμερτζής (Πέλλας)  Β’ βοηθός: Κεσίσογλου (Πέλλας)  4ος: Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος (Πέλλας) 
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (20/9, 18:15)  Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)  Α’ βοηθός: Δημητριάδης (Καστοριάς)  Β’ βοηθός: Βασιλόπουλος (Έβρου)  4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

3ος όμιλος

ΑΕΚ – Λαμία (20/9, 20:30)  Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)  Α’ βοηθός: Ποντίκης (Πρέβεζας/Λευκάδας)  Β’ βοηθός: Κοντζίας (Πειραιά)  4ος διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (21/9, 18:15)  Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)  Α’ βοηθός: Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)  Β’ βοηθός: Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)  4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής) 

4ος όμιλος
Ατρόμητος – Κασσιόπη (20/9, 16:00)  Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)  Α’ βοηθός: Γκάγκας (Λάρισας) Β’ βοηθός: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)  4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Σπάρτη – Τρίκαλα (21/9, 16:00)  Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)  Α’ βοηθός: Κύριος (Αρκαδίας) Β’ βοηθός: Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)  4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)


5ος όμιλος

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (19/9, 20:30)  Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)  Α’ βοηθός: Πήττας (Ηλείας)  Β’ βοηθός: Kωνστάντιος (Εύβοιας)  4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Κισσαμικός – Νέος Αχαρναϊκός (21/9, 16:00)  Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου)  Α’ βοηθός: Παπαδάκης (Ηρακλείου)  Β’ βοηθός: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)  4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

6ος όμιλος

Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (19/9, 16:00)  Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)  Α’ βοηθός: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)  Β’ βοηθός: Αιναλής (Μακεδονίας)  4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Ξάνθη – Παναιτωλικός (19/9, 18:15) Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)  Α’ βοηθός: Κελάζογλου (Χαλκιδικής) Β' βοηθός: Σάββας (Σερρών)  4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

7ος όμιλος

Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα (21/9, 16:00) Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας) Α’ βοηθός: Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής) Β’ βοηθός: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής) 4ος: Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

Παναιγιάλειος – Άρης (21/9, 20:30) Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου) Α’ βοηθός: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) Β’ βοηθός: Ψαρρής (Ζακύνθου) 4ος: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)


8ος όμιλος

Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (20/9, 18:15) Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)  Α’ βοηθός: Καραλής (Ηλείας) Β’ βοηθός: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)  4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (20/9, 20:30)  Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας) Α’ βοηθός: Αλεξέας (Μεσσηνίας) Β’ βοηθός: Νικολαΐδης (Μακεδονίας) 4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΠΟΛΙΤΙΚΗ

[Πολιτική][bsummary]

OIKONOMIA

[Οικονομία][bsummary]

ΕΓΚΛΗΜΑ

[Αστυνομικά][bsummary]

ΥΓΕΙΑ

[Υγεία][bsummary]

SPORTS

[Αθλητικά][bleft]

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]