Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2015, από την τηλεόραση



Οι αγώνες του Άρη με τα Τρίκαλα και του ΠΑΟΚ στο Ρέθυμνο για το πρωτάθλημα μπάσκετ, καθώς και του Ηρακλή με τον Ολυμπιακό για το πρωτάθλημα βόλεϊ,  ξεχωρίζουν από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.


Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα

07:30 OTE Sport 5, Formula E Μαλαισία

09:55 OTE Sport 5, Moto 3 Βαλένθια, 3ες ελεύθερες δοκιμές

09:55 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια, 3ες ελεύθερες δοκιμές

11:50 OTE Sport 5, Moto 2 Βαλένθια, 3ες ελεύθερες δοκιμές

13:30 OTE Sport 5, Moto 3 Βαλένθια, Κατατακτήριες δοκιμές

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ

14:25 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια, 4ες ελεύθερες δοκιμές

14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Μπόρνμουθ - Νιουκάστλ

15:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Παρίσι, ημιτελικά)

15:00 NOVASPORTS 3, Super League Πανιώνιος - Πλατανιάς

15:05 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια, Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 OTE Sport 5, Moto 2 Βαλένθια, Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 NOVASPORTS 4, Κολύμβηση FINA World Cup

16:30 OTE Sport 8, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερ Λεβερκούζεν - Κολονία

16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μάιντς - Βόλφσμπουργκ

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου - Στουτγάρδη

16:30 OTE Sport 4, Basket League ΑΕΚ - Καβάλα

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα - Βαλένθια

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ

17:00 ΕΡΤ2, Α2 ανδρών Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Άρης - Τρίκαλα

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κολοσσός - Αρκαδικός

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κηφισιά - Κόροιβος

17:00 NOVASPORTS 3, Basket League Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ

17:00 ΕΡΤ1, Μαραθώνιος Τελετή έναρξης

17:15 NOVASPORTS 1, Super League Καλλονή - Ξάνθη

18:00 NOVASPORTS 6, Γαλλικό Πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ

18:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Παρίσι, ημιτελικά)

18:00 NOVASPORTS 7, Volley League Ηρακλής - Ολυμπιακός

19:00 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βερόνα - Μπολόνια

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Λεβάντε - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντάρμσταντ - Αμβούργο

19:30 NOVASPORTS 2, Super League Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Στόουκ - Τσέλσι

20:00 FOX Sports, NHL Buffalo - Vancouver

21:00 NOVASPORTS 3, Γαλλικό Πρωτάθλημα Λιλ - Μπαστιά

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Έιμπαρ - Χετάφε

21:30 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ράγιο Βαγιεκάνο - Γρανάδα

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μίλαν - Αταλάντα

22:45 NOVASPORTS 1, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Γκιμαράες - Νασιονάλ Μαντέιρα

23:05 OTE Sport 8, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα – Μπέτις

Σχόλια