Ο αγώνας του ΠΑΟΚ εναντίον της Ξάνθης για την πρεμιέρα της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.
Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:
11:00 EUROSPORT, Κωπηλασία Παγκόσμιο πρωτάθλημα σπριντ, Μιλάνο
13:00 OTE Sport 6, WRC Ράλι Γερμανίας, SS21 Dhrontal 2
13:15 EUROSPORT, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Πεκίνο
13:30 NOVASPORTS 1, Ρωσικό Πρωτάθλημα Ρουμπίν Καζάν - Ζενίτ
13:30 ΕΡΤ2, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Πεκίνο
14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Λειψία - Ζανκτ Πάουλι
15:00 ALPHA, Formula 1 GP Βελγίου
15:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Λιλ - Μπορντό
15:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Γουέστ Μπρομ - Τσέλσι
15:30 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ναϊμέχεν - Αγιαξ
16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ίνγκολσταντ - Ντόρτμουντ
17:00 EUROSPORT, Ποδηλασία Vattenfall Cyclassics, Γερμανία
17:45 OTE Sport 8, Beach Soccer Τελικός 3ης Θέσης
17:45 EUROSPORT, Ποδηλασία Γύρος της Ισπανίας: 2ο ετάπ
17:45 NOVASPORTS 6, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Φέγενορντ - Φίτεσε
18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι
18:00 OTE Sport 6, Αγγλικό Πρωτάθλημα Γουότφορντ - Σαουθάμπτον
18:15 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Λειψία - Αμβούργο
18:30 NOVASPORTS 3, Πόλο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Νεανίδων, Μικρός τελικός
18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Γκλάντμπαχ - Μάιντς
19:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γιουβέντους - Ουντινέζε
19:00 OTE Sport 8, Beach Soccer Τελικός
19:15 NOVASPORTS 2, Σούπερ Λίγκα ΠΑΟΚ - Ξάνθη
19:15 NOVASPORTS 7, Σούπερ Λίγκα Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα
19:15 NOVASPORTS 4, Σούπερ Λίγκα Ατρόμητος - Λεβαδειακός
19:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα
20:00 NOVASPORTS 3, Πολεμικές τέχνες Παγκόσμιο πρωτάθλημα Νεανίδων, Τελικός
20:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters 1000 Cincinnati: Τελικός
20:05 OTE Sport 7, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ: Λονγκ Μπιτς, Μικρός Τελικός Γυναικών
21:15 NOVASPORTS 4, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Αρόουκα - Μπενφίκα
21:15 ΕΡΤ3, Φιλικός αγώνας μπάσκετ Ελλάδα - Ρωσία
21:30 NOVASPORTS 1, Σούπερ Λίγκα Ολυμπιακός - Πανιώνιος
21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σπόρτινγκ Χιχόν - Ρεάλ Μαδρίτης
21:45 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Τζένοα
21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Φιορεντίνα - Μίλαν
21:45 OTE Sport 5, Ιταλικό Πρωτάθλημα Σασουόλο - Νάπολι
21:45 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ίντερ - Αταλάντα
21:45 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Σαμπντόρια - Κάρπι
22:00 EUROSPORT, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Λος Άντζελες Γκάλαξι - Νιου Γιορκ Σίτι
22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μαρσέιγ - Τρουά
23:00 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Pro Cycling Challenge, 7ο ετάπ
23:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπέτις – Βιγιαρεάλ
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.