Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Ο αγώνας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον ΠΑΣ Γιάννενα, του Ηρακλή με την ΑΕΚ, του Άρη με τον Έβρο Σουφλίου, αλλά και αυτός του βόλεϊ, μεταξύ του Δικεφάλου και του Ολυμπιακού, ξεχωρίζουν από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα. 


Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:45 NOVASPORTS 3, Μαραθώνιος Διεθνής Μαραθώνιος Αμβούργου

11:00 EUROSPORT, Μαραθώνιος Διεθνής Μαραθώνιος Αμβούργου

12:15 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της Τουρκίας, 1ο ετάπ

13:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

13:30 OTE Sport 6, Τένις ATP 250: Βουκουρέστι, τελικός

13:30 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Αταλάντα - Έμπολι

13:40 OTE Sport 4, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Σαραγόσα - Μπαρτσελόνα

14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Ουνιόν Βερολίνου - Ίνγκολσταντ

15:00 NOVASPORTS 2, Super League ΟΠΑΠ ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

15:00 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της Κροατίας, 5ο ετάπ

15:15 EUROSPORT, Ποδηλασία Liege - Bastogne - Liege, Βέλγιο

15:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

16:00 OTE Sport 6, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βερόνα - Σασουόλο

16:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Λάτσιο - Κιέβο

16:00 OTE Sport 2, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τορίνο - Γιουβέντους

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Πάντερμπορν - Βέρντερ

17:00 NOVASPORTS 4, Volley League Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (2ος τελικός)

17:00 NOVASPORTS 6, Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής Κατηγορίας Άρης - Έβρος Σουφλίου

17:15 NOVASPORTS 7, Super League ΟΠΑΠ Πλατανιάς - Παναιτωλικός

17:15 NOVASPORTS 3, Super League ΟΠΑΠ Λεβαδειακός - Ατρόμητος

17:15 NOVASPORTS 2, Super League ΟΠΑΠ Αστέρας Τρίπολης - Πανθρακικός

18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Άρσεναλ - Τσέλσι

18:00 OTE Sport 5, Football League - πλέι οφ Παναχαϊκή - ΑΕΛ

18:00 OTE Sport 4, Football League - πλέι οφ Ηρακλής - ΑΕΚ

18:00 OTE Sport 2, Football League - πλέι οφ Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου

18:00 NOVASPORTS 7, Γαλλικό Πρωτάθλημα Λανς - Μονακό

18:30 OTE Sport 6, Τένις ATP 500: Βαρκελώνη, τελικός

18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ

19:30 NOVASPORTS 1, Super League ΟΠΑΠ Πανιώνιος - Ολυμπιακός

19:30 EUROSPORT 2, UEFA Cup Τελικός

20:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη - Ράγιο Βαγιεκάνο

21:30 OTE Sport 5, Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ρέτζο Εμίλια - Καντού

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Νάπολι - Σαμπντόρια

22:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης

22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ρεμς - Λιόν

22:30 OTE Sport 4, NBA Σαν Αντόνιο Σπερς - Λος Άντζελες Κλίπερς

Σχόλια