Ποδόσφαιρο και μπάσκετ θα παρακολουθήσουμε από τους τηλεοπτικούς μας δέκτες σήμερα (Τετάρτη 22 Οκτωβρίου 2014), με σημαντική αναμέτρηση στο μπάσκετ αυτή του ΠΑΟΚ με την Ζελιόνα Γκόρα για το Eurocup.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
12:30 Eurosport Ποδηλασία, Γύρος της Γαλλίας Επίσημη παρουσίαση της διαδρομής
13:00 OTE Sport 2 Τένις, ATP 500 Βαλένθια, 3ος γύρος
15:00 OTE Sport 3 Τένις, ATP 500 Βασιλεία, 3ος γύρος
19:00 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Ολυμπιακός – Γιουβέντους Youth League
19:00 Eurosport 2 Μπάσκετ, Λοκομοτίβ Κουμπάν – Βέντσπιλς Eurocup
19:00 Novasports 3 Μπάσκετ, ΠΑΟΚ - Ζιελόνα Γκόρα Eurocup
20:45 Eurosport 2 Ποδηλασία, Αγώνας Άμστερνταμ 6day 3η μέρα
21:45 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Μονακό – Μπενφίκα Champions League
21:45 Novasports 6 Ποδόσφαιρο, Γαλατάσαραϊ – Ντόρτμουντ Champions League
21:45 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Άντερλεχτ – Άρσεναλ Champions League
21:45 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Λίβερπουλ - Ρεάλ Μαδρίτης Champions League
21:45 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Ατλέτικο Μαδρίτης – Μάλμε Champions League
21:45 NEΡΙΤ Ποδόσφαιρο, Ολυμπιακός – Γιουβέντους Champions League
03:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Μιλγουόκι Μπακς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA Preseason
03:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Ρίβερ Πλέιτ – Λιμπερτάδ Copa Sudamericana
12:30 Eurosport Ποδηλασία, Γύρος της Γαλλίας Επίσημη παρουσίαση της διαδρομής
13:00 OTE Sport 2 Τένις, ATP 500 Βαλένθια, 3ος γύρος
15:00 OTE Sport 3 Τένις, ATP 500 Βασιλεία, 3ος γύρος
19:00 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Ολυμπιακός – Γιουβέντους Youth League
19:00 Eurosport 2 Μπάσκετ, Λοκομοτίβ Κουμπάν – Βέντσπιλς Eurocup
19:00 Novasports 3 Μπάσκετ, ΠΑΟΚ - Ζιελόνα Γκόρα Eurocup
20:45 Eurosport 2 Ποδηλασία, Αγώνας Άμστερνταμ 6day 3η μέρα
21:45 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Μονακό – Μπενφίκα Champions League
21:45 Novasports 6 Ποδόσφαιρο, Γαλατάσαραϊ – Ντόρτμουντ Champions League
21:45 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Άντερλεχτ – Άρσεναλ Champions League
21:45 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Λίβερπουλ - Ρεάλ Μαδρίτης Champions League
21:45 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Ατλέτικο Μαδρίτης – Μάλμε Champions League
21:45 NEΡΙΤ Ποδόσφαιρο, Ολυμπιακός – Γιουβέντους Champions League
03:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Μιλγουόκι Μπακς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA Preseason
03:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Ρίβερ Πλέιτ – Λιμπερτάδ Copa Sudamericana
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.