Ο παίκτης του Ηρακλή (Δ) και ο παίκτης του Λεβαδειακού (Α) μάχονται για την κατοχή της μπάλας κατά την διάρκεια του αγώνα Ηρακλής - Λεβαδειακός για την 1η αγωνιστική της 2ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδος στο Καυταντζόγλειο στάδιο. Θεσσαλονίκη, Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου 2014. Τελικό σκορ Ηρακλής - Λεβαδειακός 1-1.  ΑΠΕ ΜΠΕ/PIXEL/ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Ισόπαλος 1-1 έληξε ο αγώνας του Καυτανζογλείου ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Λεβαδειακό, στην πρεμιέρα του 4ου ομίλου για το Κύπελλο Ελλάδας.

Ο Ηρακλής άνοιξε το σκορ στο 9ο λεπτό με τον Σιατραβάνη, ενώ για τον Λεβαδειακό ισοφάρισε με δυνατό σουτ ο Μπορνταγκαράι στο 59΄. Στο 86΄ ο Περόνε έστειλε με σουτ την μπάλα στα δίχτυα του Πρζιρόφσκι, ωστόσο ακυρώθηκε ως οφσάιντ, ενώ στα αξιοσημείωτα της αναμέτρησης και η αποβολή του Ρομάνο με δεύτερη κίτρινη κάρτα στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης