Πλούσια αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνουν οι σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.
09:10 OTE Sport 1 Βέλγιο – Τουρκία World Grand Prix
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 7η μέρα
11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Φάση των 16, Γερμανία
12:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, ημιτελικά ανδρών
12:45 Eurosport Porsche Supercup Σπα Φρανκοσάμπ
13:00 OTE Sport 1 WRC: Ράλι Γερμανίας Live Stage
13:15 OTE Sport 2 Βραζιλία – Ιαπωνία World Grand Prix
13:30 Action 24 Τσβόλε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 Eurosport Blancpain GT Sprint Σλοβακία
13:30 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Σλοβακία
14:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Προημιτελικά, Γερμανία
15:00 ALPHA Formula 1: GP Βελγίου
15:00 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου
15:30 Action 24 Φέγενορντ – Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:30 OTE Sport 4 Χαλ - Στόουκ Σίτι Premier League
15:30 OTE Sport 1 Τότεναμ – ΚΠΡ Premier League
15:45 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, μικρός τελικός ανδρών
16:30 OTE Sport 2 Πάντερμπορν – Μάιντς Bundesliga
16:30 Eurosport Vattenfall Cyclassics Γερμανία
17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Ημιτελικά, Γερμανία
17:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, τελικός ανδρών
17:00 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση - Ημιτελικοί, τελικοί
17:45 Action 24 Άγιαξ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
17:45 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Algeciras - San Fernando
18:00 OTE Sport 1 Σάντερλαντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
18:15 OTE Sport 4 Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Μαγδεμβούργο Bundesliga
18:30 OTE Sport 3 Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga
19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, Γυναίκες 3μ.
19:15 Novasports 4 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης Super League
19:15 Novasports 7 Βέροια – Ξάνθη Super League
19:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής Super League
19:15 Novasports 3 Ατρόμητος – Πλατανιάς Super League
20:00 OTE Sport 2 Εϊμπάρ - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
21:00 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος Τελικός, Γερμανία
21:30 Action 24 Μποαβίστα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
21:30 Novasports 1 - HD1 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Super League
22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα – Έλτσε La Liga
22:00 OTE Sport 2 Θέλτα – Χετάφε La Liga
22:45 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Μικρός τελικός
23:00 Eurosport 2 Pro Cycling Challenge 7η διαδρομή, ΗΠΑ
00:00 OTE Sport 2 Λεβάντε – Βιγιαρεάλ La Liga
01:15 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Τελικός
09:10 OTE Sport 1 Βέλγιο – Τουρκία World Grand Prix
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 7η μέρα
11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Φάση των 16, Γερμανία
12:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, ημιτελικά ανδρών
12:45 Eurosport Porsche Supercup Σπα Φρανκοσάμπ
13:00 OTE Sport 1 WRC: Ράλι Γερμανίας Live Stage
13:15 OTE Sport 2 Βραζιλία – Ιαπωνία World Grand Prix
13:30 Action 24 Τσβόλε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 Eurosport Blancpain GT Sprint Σλοβακία
13:30 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Σλοβακία
14:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Προημιτελικά, Γερμανία
15:00 ALPHA Formula 1: GP Βελγίου
15:00 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου
15:30 Action 24 Φέγενορντ – Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:30 OTE Sport 4 Χαλ - Στόουκ Σίτι Premier League
15:30 OTE Sport 1 Τότεναμ – ΚΠΡ Premier League
15:45 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, μικρός τελικός ανδρών
16:30 OTE Sport 2 Πάντερμπορν – Μάιντς Bundesliga
16:30 Eurosport Vattenfall Cyclassics Γερμανία
17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Ημιτελικά, Γερμανία
17:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, τελικός ανδρών
17:00 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση - Ημιτελικοί, τελικοί
17:45 Action 24 Άγιαξ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
17:45 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Algeciras - San Fernando
18:00 OTE Sport 1 Σάντερλαντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
18:15 OTE Sport 4 Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Μαγδεμβούργο Bundesliga
18:30 OTE Sport 3 Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga
19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, Γυναίκες 3μ.
19:15 Novasports 4 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης Super League
19:15 Novasports 7 Βέροια – Ξάνθη Super League
19:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής Super League
19:15 Novasports 3 Ατρόμητος – Πλατανιάς Super League
20:00 OTE Sport 2 Εϊμπάρ - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
21:00 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος Τελικός, Γερμανία
21:30 Action 24 Μποαβίστα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
21:30 Novasports 1 - HD1 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Super League
22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα – Έλτσε La Liga
22:00 OTE Sport 2 Θέλτα – Χετάφε La Liga
22:45 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Μικρός τελικός
23:00 Eurosport 2 Pro Cycling Challenge 7η διαδρομή, ΗΠΑ
00:00 OTE Sport 2 Λεβάντε – Βιγιαρεάλ La Liga
01:15 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Τελικός
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.