ΟΦΗ (Νίκος Αναστόπουλος): Γουναρίδης, Βερόν, Μπανούσης, Χαριτωνίδης, Μονιάκης, Κουτσιανικούλης, Παπάζογλου, Βάντο, Ιωαννίδης, Σόουζα, Σίσιτς.

ΠΑΟΚ (Μάκης Αγγελίνας): Γλύκος, Λίνο, Έτο, Κουμάλο, Ιντζίδης, Κάτσε, Λάζαρ, Φωτάκης, Ρομπέρ, Αθανασιάδης, Σαλπιγγίδης.

Στον πάγκο

ΟΦΗ: Σαχσανίδης, Ζορμπάς, Κουρδάκης, Λαμπρόπουλος, ,Περογαμβράκης, Χατζηκοσμάς, Βιτώρος.

ΠΑΟΚ: Χακόμπο, Αποστολόπουλος, Σταφυλίδης, Γεωργιάδης, Παναγιωτούδης, Πέλκας, Γιάννου.

Ο Νίκος Αναστόπουλος επιλέγει τον Γουναρίδη στο τέρμα. Ο Μονιάκης στο δεξί άκρο της άμυνας, ο Βάντο στο αριστερό και οι Χαριτωνίδης και Σόουζα στο κέντρο αυτής. Στη μεσαία γραμμή θα βρίσκονται οι Βερόν, Μπανούσης και Ιωαννίδης, ενώ δίπλα στον Παπάζογλου, θα κινούνται οι Σίσιτς και Κουτσιανικούλης.

O ΠΑΟΚ θα έχει σχηματισμό 4-4-2. Ο Γλύκος θα είναι στο τέρμα. Δεξιά ο Έτο, αριστερά ο Λίνο και στο κέντρο της άμυνας οι Ιντζίδης και Κουμάλο. Στη μεσαία γραμμή από δεξιά προς τα αριστερά οι Φωτάκης, Κάτσε, Λάζαρ και Ρομπέρ, ενώ στην επίθεση οι Σαλπιγγίδης και Αθανασιάδης.

Ο ΠΑΟΚ θα έχει την υποστήριξη περίπου 200 οπαδών του.

0' Ξεκίνησε το παιχνίδι.

8' Γκολ για τον ΟΦΗ με τον Παπάζογλου, ο οποίος νίκησε στην μονομαχία στον αέρα τον Γλύκο μετά από γύρισμα του Μπανούση και έκανε το 1-0.

18' Πάσα του Σαλπιγγίδη και ο Φωτάκης με αριστερό διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 1-1.

19' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με τον Φωτάκη, το οποίο δε θα μετρήσει καθώς είχε προηγηθεί φάουλ.

20' Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει πλήρως τον έλεγχο του αγώνα.

29' Σέντρα του Λίνο από αριστερά, προβολή του Αθανασιάδη, αλλά μπλοκάρει ο Γουναρίδης.

34' Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρ.

39' Μακρινό σουτ του Κάτσε, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

40' Πέναλτι για τον ΟΦΗ και κόκκινη κάρτα στον Γλύκο. Ο Σίσιτς βρίσκει τον Κουτσιανικούλη, εκείνος περνάει τον Γλύκο, ο οποίος τον ανατρέπει.

43' Ο Χακόμπο στη θέση του Ρόμπερ.

45' Αποκρούει ο Χακόμπο.

45' Κίτρινη κάρτα στον Σαλπιγγίδη.

45'+2' Μακρινό σουτ του Παπάζογλου,αλλά η μπάλα ψηλά.

45'+3' Κίτρινη κάρτα στον Βερόν.

45'+3' Τέλος του ημιχρόνου.

45' Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

50' Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρ.

50' Κίτρινη κάρτα στον Μονιάκη.

53' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Κουρδάκη να παίρνει τη θέση του τραυματία Μονιάκη.

55' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Γουναρίδης κάνει λάθος, αλλά ο Λάζαρ δεν προλαβαίνει να πλασάρει με τους αμυντικούς του ΟΦΗ να διώχνουν σε κόρνερ.
56' Σουτ του Μπανούση μέσα από την περιοχή του ΠΑΟΚ, αλλά η μπάλα άουτ.
65' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σταφυλίδης στη θέση του Λίνο.
68' Ωραίο σουτ του Κάτσε, αλλά ο Γουναρίδης διώχνει σε κόρνερ.
69' Αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Ζορμπά να παίρνει τη θέση του Μπανούση
71' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας μπαίνει στη θέση του Σαλπιγγίδη.
73' Ωραία ατομική ενέργεια του Βάντο, αλλά η σέντρα του δεν είναι καλή.
75' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να κάνει το 1-2. Ο Αθανασιάδης έφυγε απέναντι από τον Γουναρίδη αλλά το σουτ που επιχείρησε έφυγε άουτ.
78' Ο Βερόν κάνει τη σέντρα και ο Παπάζογλου στέλνει με κεφαλιά την μπάλα στα χέρια του Χακόμπο.
79' Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ με τον Περογαμβράκη να παίρνει τη θέση του Κουτσιανικούλη.
83' Κίτρινη κάρτα στον Έττο.

84' Ο Σίσιτς να εκτελεί φάουλ και ο Παπάζογλου με κεφαλιά στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.
90' Κίτρινη κάρτα στον Ιντζίδη.
90+2' Κίτρινη κάρτα στον Βάντο και αποβολή γιατί ήταν η δεύτερη.
90+4' Λήξη της αναμέτρησης.