Ποιοι κατεβαίνουν στις εκλογές της ΕΣΗΕΜ-Θ

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακηρύσσει υποψηφίους για τις εκλογές της 30ής Μαΐου 2012, οι οποίες θα διεξαχθούν στα γραφεία της Ένωσης Συντακτών Ημερησίων Εφημερίδων Μακεδονίας-Θράκης (Στρ. Καλλάρη 5), από  τις 10 π.μ. έως τις 5 μ.μ., τους εξής: >>>


ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Α. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
1.
Ανανιάδου Άννα του Χρήστου
(Α.Μ. 396)
Β. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1.
Αγγελόπουλος Ηλίας του Ανδρέα
(Α.Μ. 589)
2.
Αλεξιάδης Αλέξανδρος (Αλέξης) του Παναγιώτη
(Α.Μ. 685)
3.
Γκίρμπας Ιωάννης του Πέτρου
(Α.Μ. 517)
4.
Δεργιαδές Φίλιππος του Λεωνίδα
(Α.Μ. 462)
5.
Μανδατζής Παναγιώτης του Μιχαήλ
(Α.Μ. 840)
6.
Μακρής Δημήτριος του Νικολάου
(Α.Μ. 555)
7.
Μαργαρίτη Ανδρομάχη (Μάχη) του Θεοκλήτου
(Α.Μ. 536)
8.
Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου
(Α.Μ. 490)
9.
Μπίκας Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Σπυρίδωνος
(Α.Μ. 508)
10.
Νικηφορίδης Αλέξανδρος (Αλέξης) του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 618)
11.
Νικολάου Αθανάσιος του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 755)
12.
Πάγκαλος Βασίλειος του Αθανασίου
(Α.Μ. 491)
13.
Παπαδάκη Μαριάνθη του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 466)
14.
Παπαδράγκα Ευαγγελία (Λία) του Δημητρίου
(Α.Μ. 539)
15.
Σαγκίδης Παναγιώτης του Αδάμ
(Α.Μ. 836)
16.
Σιαμέλης Κωνσταντίνος του Φιλίππου
(Α.Μ. 825)
17.
Χαραλαμπίδης Παναγιώτης του Χρήστου
(Α.Μ. 351)
Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
  1.  
Γουγουτσά Μαρία του Θεοδώρου
(Α.Μ. 857)
  1.  
Θεολογίδου Ιφιγένεια του Διομήδη
(Α.Μ. 613)
  1.  
Ιωαννίδου Λεμονιά (Λένια) του Αιμιλίου
(Α.Μ. 926)
  1.  
Κακαλή Δέσποινα του Αλεξάνδρου
(Α.Μ. 597)
  1.  
Καντούρης Κωνσταντίνος του Νικολάου
(Α.Μ. 459)
  1.  
Καραμπάσης Βασίλειος του Ιωάννη
(Α.Μ. 521)
  1.  
Κυριακούλης Βασίλειος του Σωκράτη
(Α.Μ. 588)
  1.  
Μπότσαρης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
(Α.Μ. 778)
  1.  
Πιτσιακίδης Νικόλαος του Πασχάλη
(Α.Μ. 678)
  1.  
Τζιαμαντάνης Στέργιος του Μιχαήλ
(Α.Μ. 949)
  1.  
Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου
(Α.Μ. 398)
  1.  
Χερχελετζής Αθανάσιος (Θάνος) του Βασιλείου
(Α.Μ. 861)

Δ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1.
Αγγέλου Ιωάννης του Λαζάρου
(Α.Μ. 846)
2.
Βήττας Χρήστος του Δημητρίου
(Α.Μ. 343)
3.
Βοϊτσίδης Μόσχος του Αναστασίου
(Α.Μ. 221)
4.
Δέλκος Ιωάννης του Αθανασίου
(Α.Μ. 500)
5.
Καρράς Νικόλαος του Χρήστου
(Α.Μ. 220)
6.
Κοντογιαννίδης Ρωμανός του Τριανταφύλλου
(Α.Μ. 714)
7.
Κοντογουλίδης Βασίλειος του Ηλία
(Α.Μ. 360)
8.
Κουφοκώστας Δημήτριος του Γεωργίου
(Α.Μ. 823)
9.
Λεπίδου Ραλλιώ του Χρήστου
(Α.Μ. 617)
10.
Μαχαίρα Βασιλική του Ευαγγέλου
(Α.Μ. 624)
11.
Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου
(Α.Μ. 243)
12.
Περγαντή Μαρία του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 891)
13.
Πετρίδης Αλέξανδρος (Αλέκος) του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 333)
14.
Πιπερίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 372)
15.
Πλήκα Μαρία του Αναστασίου
(Α.Μ. 323)
16.
Πολίτου Μάρθα του Γεωργίου
(Α.Μ. 877)
17.
Ρακιτζή Ειρήνη του Φωτίου
(Α.Μ. 538)
18.
Ρεπανάς Αντώνιος του Σταύρου
(Α.Μ. 446)
19.
Ρούμπος Νικόλαος του Ευθυμίου
(Α.Μ. 289)
20.
Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου
(Α.Μ. 880)
21.
Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου
(Α.Μ. 876)
22.
Σπηλιώτη Αφροδίτη του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 705)
23.
Σταμπουλής Αναστάσιος του Σωκράτη
(Α.Μ. 666)
24.
Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία
(Α.Μ. 763)
25.
Φωκιανίδης Αναστάσιος (Τάσος) του Στυλιανού
(Α.Μ. 339)

Ε. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ»
1.
Αβδελά Χριστίνα του Πέτρου
(Α.Μ. 657)
2.
Ασπροπούλης Δημήτριος του Ιωάννη
(Α.Μ. 328)
3.
Βλάχου Μαρία του Θωμά
(Α.Μ. 978)
4.
Γκάλη Όλγα του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 379)
5.
Γρηγοριάδου Βενετία του Αλεξάνδρου
(Α.Μ. 381)
6.
Κατσιάνης Γεώργιος του Νικολάου
(Α.Μ. 935)
7.
Μούλκας Γεώργιος του Αριστοτέλη
(Α.Μ. 345)
8.
Μωυσής Ευάγγελος του Νικολάου
(Α.Μ. 390)
9.
Χρηστίδης Γεώργιος του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 782)
10.
Χρυσοχόου Αφροδίτη του Χρήστου
(Α.Μ. 440)

ΣΤ.  Συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
1.
Γιαννούλης Χρήστος του Ιωάννη
(Α.Μ. 640)
2.
Ευθυμιάδου Πολυξένη (Τζένη) του Ιορδάνη
(Α.Μ. 458)
3.
Ιωαννίδης Αθανάσιος του Στυλιανού
(Α.Μ. 897)
4.
Κρητικού Δέσποινα του Βασιλείου
(Α.Μ. 756)
5.
Σαπρανίδης Αιμίλιος του Ιωάννη
(Α.Μ. 744)
6.
Χριστάρα Θεοφίλη του Αριστοτέλη
(Α.Μ. 766)


ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1.
Σαΐτη  Παρασκευή (Βούλα) του Δημητρίου
(Α.Μ. 541)
2.
Τσιχλάκης Δημήτριος του Αντωνίου
(Α.Μ. 774)

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1.
Μανής Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 855)
2.
Στεφανής Χρήστος του Ιωακείμ
(Α.Μ. 741)

Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1.
Μουτσάκης Χρήστος του Νικολάου
(Α.Μ. 817)
2.
Νεστορίδης Παναγιώτης του Θεοδώρου
(Α.Μ. 332)
3.
Οικονόμου Νικόλαος του Γεωργίου
(Α.Μ. 417)

Δ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ»
1.
Αδάμ Γεώργιος του Νικολάου
(Α.Μ. 251)
2.
Μποζίνη Αναστασία (Νατάσα) του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 378)

Ε. Συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
1.
Ομηρίδου Άννα του Νικολάου  
(Α.Μ. 771)

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1.
Αγγέλη Γεωργία (Γιούλη) του Γεωργίου
(Α.Μ. 584)
2.
Αλχατζίδης Σταύρος του Ιωάννη
(Α.Μ. 848)
3.

Δημαράς Χαράλαμπος του Νικολάου

(Α.Μ. 883)
4.
Καραούλη Μαρία του Γεωργίου
(Α.Μ. 268)
5.

Καραπαναγιωτίδου Σημέλα (Μελίνα) του Ανέστη

(Α.Μ. 402)
6.
Κουτσαμπάρης Φώτιος του Δημητρίου
(Α.Μ. 558)
7.
Μερσιάδου Δέσποινα του Πέτρου
(Α.Μ. 493)
8.
Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη
(Α.Μ. 415)

ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1.
Αθανασόπουλος Δημήτριος του Ηλία
(Α.Μ. 357)
2.
Γλενταδάκης Περικλής του Αποστόλου
(Α.Μ. 329)
3.
Καραμητρούσης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
(Α.Μ. 384)
4.
Μανδατζής Χρήστος του Μιχαήλ
(Α.Μ. 611)
5.
Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου
(Α.Μ. 407)
6.
Χάτσιος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 326)

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ

1.
Ασλανίδης Νικόλαος του Γεωργίου
(Α.Μ. 239)
2.
Βουργουτζής Νικόλαος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 129)
3.
Θεολογίδης Σωτήριος του Κλεάρχου
(Α.Μ. 187)
4.
Μέρτζου Ευδοκία (Εύα) του Νικολάου
(Α.Μ. 315)
5.
Παπαναούμ Περικλής του Πέτρου
(Α.Μ. 207)
6.
Στρατάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 214)
7.
Τελίδης Χρίστος του Αγγέλου
(Α.Μ. 281)
8.
Τσερβίνης Γεώργιος του Ιωάννη
(Α.Μ. 210)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
1.
Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
(Α.Μ. 294)
2.
Κουτσούκος Ηλίας του Δημητρίου
(Α.Μ. 310)
3.
Κωνσταντινίδου Μαγδαληνή του Βασιλείου
(Α.Μ. 367)
4.
Λαμπρίδου Σταματία του Παύλου
(Α.Μ. 486)
5.
Μαυραγάνης Ξενοφών του Ευστρατίου
(Α.Μ. 165)
6.
Μποζίνη Αναστασία (Νατάσα) του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 378)
7.
Νεράντζης Παύλος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 317)
8.
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου
(Α.Μ. 602)
9.
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου
(Α.Μ. 487)
10.
Χατζηεμμανουήλ Μάρνη-Μαρία του Δημητρίου
(Α.Μ. 464)

Σχόλια